Nejlepší autodíly.cz - kvalitní autodíly za nejlepší ceny

prodejna Záběhlická 48, Praha 10 ; Nově - Platba platební kartou

KOŽENÉ POTAHY VOLANTŮ

102 položek

MARIA CAVALLO - kožené potahy volantů

Jedinečný luxusní universální potah volantu z pravé kůže „Maria Cavallo“


 je vynikajícím prostředkem pro zlepšení pohodlí a bezpečnosti jízdy. Splní i ty nejnáročnější požadavky.Je vyrobený z telecí vysoce kvalitní vrchní kůže , nekorigované (nepřebrušované) která zaručuje ,že potah je velmi příjemný na dotyk. Měkká mikroporézní vrstva na vnitřní straně potahu , tlumí vibrace přecházející na volant a společně se speciálně upravenou kůží poskytuje pohodlné a bezpečné držení ,bez smekání rukou. Jízda se stává skutečným požitkem. Potah se nepřehřívá ani na prudkém slunci. Během testu na letním slunci byl volant teplý, ale ne horký. Teplota plastové palubní desky byla 56 stupňů a potah měl pouze 42 stupňů. V zimě vytváří pocit tepla. Po zapnutí topení cca za 5min. potah na volantu okamžitě začne akumulovat teplo a už po několika minutách je příjemný. Též okamžitě vrací teplo z rukou. Umělohmotný volant je studený velmi dlouho i ve vytápěném vozidle.
 Je pevně přichycený na volant – nepřetáčí se v žádném směru na volantu se vůbec nepohybuje. Perfektně se přizpůsobí tvaru volantu – výborně okopíruje i složitější tvary, jako jsou různé výstupky na prsty.
Chrání volant před opotřebením a také dokáže opravit různé případné poškození volantu (rýhy, trhliny,díry) a to tak , že je dokonale překryje. Má velmi dlouhou životnost. Tuto vlastnost mu zaručují materiály nejvyšší kvality. Potah nevyžaduje žádnou péči. Kůže je upravená tak , že nepraská ani po letech , není nutné ji ničím ošetřovat. Čistí se pouze čistou vodou.Balení obsahuje speciální šňůrku se zpevněnými koncemi , tyto se mohou v případě potřeby přihnout kterýmkoli měrem .
Nepotřebujete jehlu. V každém balení je podrobný návod na montáž , který je napsaný tak , aby potah namontoval i ten kdo nikdy nic podobného nedělal.Perfektní výsledek je za předpokladu , že rozměry volantu jsou obsaženy v tabulce ,a je održován „Podrobný návod na montáž“ . Potah se montuje přímo ve vozidle.Potah je univerzální: univerzálnost použití zobrazuje „tabulka velikostí“ ze které vyplývá , že čtyři standardní velikosti potahů A,B,C,D obsáhnou 99% všech typů volantů osobních vozidel, dodávkových vozidel,autobusů,kamionů a jiných vozidel. Například velikost potahu A je vhodná na 99% volantů osobních motorových vozidel

Výrobce:

Zobrazit:
Provozovatel: LUJA s.r.o., Křešice 11, 25753 Vrchotovy Janovice; IČ 24199931; Tel.: 272 770 448 | 272 770 449

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info